Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
efendel su deposu logo kare

Hakkımızda


İnsanların vazgeçilmez ihtiyacı olan suyun sağlıklı ve güvenilir saklama koşullarında korunaklı olarak depolanması için Efendel Nakliyat İnşaat Gıda Ltd. Şti olarak 1982 yılından bu yana sektörün kollarından olan nakliye, taşımacılık, iş aracı kiralama gibi birçok alanda tecrübe edinerek bu günlere gelmiş bulunuyoruz.

Suyun depolanması konusunda aranılan başlıca özelliklerin tamamını tek bir çatı altında toplayarak güvenli ve sağlıklı su depolarını biz üretiyoruz. Su depolarımız polietilen maddeden yapılmıştır. Polietilen madde kanserojen içermez. Güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyen yapısı ile açık alanda su başta olmak üzere sıvı saklanmasında oldukça kullanışlıdır. İçerisinde bulunan sıvı ile reaksiyona girmediğinden uzun süreli depolamalarda sıvının korunmasını sağlar. Su ve sıvı depolama sırasında en çok ortaya çıkan sorunların başında koku oluşumu ve yosunlanma gelmektedir. Polietilen maddenin kendi özelliği sayesinde nem, pas, kir, koku ve yosunlanma olmaz. Su depolarının en zor olarak bilinen temizliği de polietilen su depoları ile oldukça kolaylaşacaktır. 

Su depoları konusunda sağlık ve güven arayışında olanların bulabileceği en doğru adres Efendel Su Deposu olacaktır. 35 yılı aşkın süredir sektörün kollarından olan birçok alanda tecrübesine emeğini de işleyerek yükselen bir çıta oluşturan Efendel Group firmasının çatısı altındaki diğer hizmet alanları ile de işbirliği içerisinde ilerlemektedir. Su depolarının nakliyesi hususunda Efendel Nakliyat hizmetinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

Efendel Su Depoları İzmir ve çevre illere satışı yapılan özel su depolarımızdır. Yatay su depoları, dikey su depoları, amfora su depoları ve fıçı tipi su depolarından kullanılacak yer ve hacim özelliklerine göre uygun olanlarını seçmeniz yeterli olacaktır. Geri kalan tüm hizmetlerde Efendel’in ayrıcalıklı ve kusursuz hizmet anlayışını yaşamanızı istiyoruz. Sağlık ve güven ikilisinin bir arada sizlere sunulması için güvenilir ekibimiz, kaliteden taviz vermeyen malzeme seçimlerimiz ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyiyi ve en mükemmeli sunmak için çalışmaktayız. Yenilenen teknolojiye hızlı entegrasyonumuz ile kalite birleşimi sonucu sizlere uzun ömürlü ve sağlıklı su ve sıvı depolama ve saklama alanları oluşturuyoruz. 
+90 232 478 16 66